Bybit’ten Bu Altcoin için Destek Geldi: Analistler Yükseliş Bekliyor!

Bybit’ten Ethena Labs’ın stablecoin’i USDe’ye bir destek geldi. Kripto borsası, Bitcoin ve Ethereum için USDe spot işlem paritesi ekleyeceğini duyurdu. Bu gelişmelerin Ethena Labs’ın arkasında olduğu ENA için de destekleyici oldu. Altcoin fiyatı gelişmeye olumlu tepki verdi. Analistler, ENA için daha yukarıları işaret ediyor!

Bybit, BTC ve ETH için USDe spot işlem paritesini ekleyecek

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasaya yeni giren Ethena, adından sıkça söz ettiriyor. Yeni bir gelişmede Ethena, kripto borsası Bybit ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu bağlamda Bybit, USDe’yi borsanın UTA’sındaki tüm varlıkların sürekli vadeli işlemlerini yapmak için bir teminat varlığı olarak entegre edecek. Bu hamle, kullanıcılara getiri elde etme ve “daha fazla sermaye verimliliğinin kilidini açma” olanağı sağlıyor. Entegrasyon ayrıca USDe ile BTC ve ETH spot ticaret işlem paritelerini de içeriyor.

USDe ayrıca borsanın Earn platformunda da faaliyete geçecek. Kullanıcıların USDe’yi Bybit launchpool çiftçiliği için kullanma imkanları olacak. Ethena Labs CEO’su ve kurucusu Guy Young, konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Ethena’nın Bybit ile entegrasyonu, USDe için kullanım durumlarını artırmada önemli bir adım. Tüm kriptodaki en önemli türev mekanlardan biri olan Bybit’te USDe’yi teminat olarak sunmak, USDe’nin bir sonraki büyüme dalgasının kilidini açacak ve kripto yerlileri için özel olarak tasarlanmış bir ürünle mevcut stablecoin hegemonyasına daha da meydan okuyacak.

Bu altcoin çok daha yükseklere çıkacak!”

The Flow Horse takma adlı kripto analisti, Ethena’nın (ENA) büyük bir ralli için hazırlandığını söylüyor. Analiste göre, ENA fırsatlar sunan birçok yeni altcoin’den biri. Ancak getiri için sabır gerektiriyor. Bu bağlamda analist, şunları söylüyor:

Nispeten yeni olan ve aşağıdaki ENA’ya benzer şekilde ilk uzun vadeli geri çekilmelerini yaşayan birkaç parite var. Neredeyse tüm yeni altcoin’ler, yeterince sabırlıysanız çok temel ve güvenilir bir çapraz koparma kurulumu sunar. Bence bu çok daha yükseğe çıkmaya hazırlanıyor. Kilitlerin açılmasına daha bir yıl var.

Kaynak: The Flow Horse

ENA’nın yukarı yönlü ivmesini artırması muhtemel!”

Altcoin Sherpa adlı başka bir kripto analistine göre, ENA’nın Fibonacci düzeltme seviyesini 0,76 dolardan yeniden test ettikten sonra yukarı yönlü ivmesini artırması muhtemel görünüyor. Analist, “ENA: Bunun dışındayım ama bence sağlam bir görünüme sahip. .618 Fibonacci + destek/direnç seviyesi ve piyasa iyi durumda.” diyor

Kaynak: Altcoin Sherpa

ENA fiyat tahmini: Altcoin için sırada 1 doların üzerine çıkmak var!

Kripto analisti Ryan James de ENA için yükseliş öngörüyor. ENA fiyat grafiğinin teknik analizi, fiyatın temel Fibonacci destek seviyelerinin üzerinde dengelenmesiyle bir konsolidasyon aşamasını gösteriyor. Şu anda 55 seviyesinde bulunan Göreceli Güç Endeksi (RSI), ne aşırı alım ne de aşırı satım olmaksızın dengeli bir piyasa durumuna işaret ediyor.

Bu istikrar, sürekli tutucu büyümesi ile birleştiğinde, uzun bir konsolidasyon döneminden sonra potansiyel fiyat artışı için bir durum ortaya koyuyor. Şu anda ENA, 0,737 ve 0,5 fib seviyelerinin ortasında yer alıyor. Ayrıca, ENA için güçlü bir konsolidasyon alanını temsil ediyor. Bu psikolojik direnç alanını aşması halinde fiyatın 1,12 doları test etmesi muhtemel.

ENA Fiyat Analizi. Kaynak: Tradingview

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir